lalecafe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lalecafe

Bir bakış açısı yarat ki!Farklı ol herkes den!

AnasayfaKapýGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Asla..................................... I_icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 5:58 pm tarafından Misafir

» aşkaaaaaaaa
Asla..................................... I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 8:17 pm tarafından Frank Ribery

» Yönetimden
Asla..................................... I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 7:30 pm tarafından Frank Ribery

» BİR İLİŞKİDEKİ SORUNLAR
Asla..................................... I_icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 9:39 am tarafından Misafir

» BEN SANA AŞIĞIM!
Asla..................................... I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 8:15 pm tarafından Misafir

» Kimsenin yeri garanti değil
Asla..................................... I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 7:29 pm tarafından Misafir

» Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Rövanş maçında
Asla..................................... I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 7:24 pm tarafından Misafir

» Sagopa Kajmer Ben Husrana Komsuyum
Asla..................................... I_icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:37 pm tarafından love_sencan

» Sagopa Kajmer - Leyli
Asla..................................... I_icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:36 pm tarafından love_sencan

» Sagopa Kajmer-İstisnalar Kaideyi Bozmaz
Asla..................................... I_icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 8:34 pm tarafından love_sencan

En iyi yollayıcılar
love_sencan
Asla..................................... Vote_lcapAsla..................................... I_voting_barAsla..................................... Vote_rcap 
Frank Ribery
Asla..................................... Vote_lcapAsla..................................... I_voting_barAsla..................................... Vote_rcap 
oğuz
serseri
Gangester
mustafa
astalavista
Anket
Yaşadığımın yerden nasıl kaçarım?
a)Kızın beni kaçırması ile.
Asla..................................... Vote_lcap40%Asla..................................... Vote_rcap
 40% [ 2 ]
b)Cebimde şöyle zengin gibi zengin olmak ile.
Asla..................................... Vote_lcap0%Asla..................................... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
c)Loto'dan para çıkması
Asla..................................... Vote_lcap40%Asla..................................... Vote_rcap
 40% [ 2 ]
d)Banka sormak
Asla..................................... Vote_lcap0%Asla..................................... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
e)Hacker olmak
Asla..................................... Vote_lcap20%Asla..................................... Vote_rcap
 20% [ 1 ]
f)Meslek ile!
 0% [ 0 ]
g)Miras ile.
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi Cuma Ağus. 11, 2017 2:22 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 13 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: astalavista

Kullanıcılarımız toplam 120 mesaj attılar bunda 101 konu
Galeri
Asla..................................... Empty
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşınwewe

Sosyal bookmarking sitesinde lalecafe adresi saklayın ve paylaşın

Asla.....................................

YazarMesaj
love_sencan

love_sencan

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci-cafe
Lakap : finishlife

Asla..................................... Empty
MesajKonu: Asla.....................................   Asla..................................... I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:03 pm

Asla
Senden vazgeçmek mi asla
Hayatım bile değerli
Yüreğimin en derin yerine adını
Beynimin her kıvrımına bakışını
İşlemişken nakış gibi
Sen gel beni unut de
Ve ben de seni unutacağım ha
O kadar kolay mı be ?
Kazıdığım yerden ismini
Boşaltmak için beynimi
En az bir ömür gerekli
Var mı bana verecek bir ömrün
Olmadığını artık bende
Kibar da olsa acı bir dille
Öğrenmiş oldum sayende
Sen gene başkasını sev
Başka birinin kollarında
Mutluluğu ve aşkı yakala
Ama farklı bir şey gelmesin aklına
Bedenimdeki bu yürek
Atamaz sensiz asla....

Ahmet Yücel
http://finishlife.huhohi.com/

Asla.....................................
1 sayfadaki 1 sayfası